Přidejte se k nám a objevte radost z pohybu a energii, kterou vám přinese!

777 707 588

NENAČOVSKÁ 6, 25218 ÚHONICE

Vaše místo pro funkční fitness ve skupinových i soukromých lekcích.
Top
 
Co nabízíme

Naše lekce

Zdravý životní styl

Náš cíl

Zdravý životní styl je nejen náš koníček, ale i způsob života. Zahrnuje pravidelné cvičení, zdravou, vyváženou stravu a my se snažíme maximálně motivovat naše klienty k tomu, aby se ke zdravému životnímu stylu také připojili. Naše fitness je vybaveno podle nejmodernějších trendů ve fitness a v kombinaci s širokou škálu lekcí, včetně soukromých zajistí, že si u nás své oblíbené lekce vybere každý – od profesionálních sportovců až po naprosté začátečníky. Naším cílem je, aby každý, kdo k nám zavítá, udělal velký krok pro své zdraví a zdravý životní styl.

Kruhový trénink

Připravte se na adrenalinovou jízdu! Kruhový trénink vás nadchne! Zažijte ohnivou kombinaci silových cviků, plyometrie a kardia. Užijte si explozi energie a posuňte své výkony na novou úroveň. Připojte se k nám, začátečníci i pokročilí, muži i ženy a buďte součástí našich lekcí kruhového tréninku. Je to vášeň, je to zábava, je to náš kruhový trénink!

Rezervovat

Škola boxu

Vstupte do naší Školy boxu! Tyto lekce vás vtáhnou do světa boxu, naučíte se skutečné boxerské techniky a zároveň získáte skvělou kondici. Připravte se na zábavné, intenzivní, ale bezpečné cvičení, které spojuje posilování, trénink koordinace, postřehu a zlepšování kardio kondice. Škola boxu je zábava pro skvělou kondici!

Rezervovat

Faraon

Vstupte do tajemné říše Faraona a prožijte magické pyramidové HIIT lekce! Získáte sílu pyramidových intervalů, ohnivou vytrvalost a královské sebevědomí. Společně postavíme monumentální vrcholy a zanecháme významnou stopu ve světě fitness. Připravte se na neopakovatelné dobrodružství za úspěchem. Faraon - odvážní jsou korunováni!

Rezervovat

Tabata

Vítá vás lekce Tabaty, kde tepovka letí nahoru a hromadně se pálí kalorie! Lekce jsou určeny pro muže i ženy, kteří chtějí posunout své limity. Intenzivní intervalový kardio trénink vás dostane do formy, zvýší vaši kondici, zrychlí metabolismus a bude pálit vaše tuky ještě dlouho po skončení tréninku. Vyzkoušejte si, co vaše tělo dokáže!

Rezervovat

Jóga

Přijďte si zacvičit jógu do Fitstyle+! Naše lekce jsou vhodné pro všechny úrovně – od začátečníků až po pokročilé. Objevte harmonii těla a mysli, zlepšete flexibilitu a posilte svaly. Přátelská klubová atmosféra našeho fitness vás příjemně naladí a zkušení instruktoři vás provedou každým krokem. Přidejte se k nám a najděte vnitřní klid!

Rezervovat

Soukromé lekce

Soukromé lekce v naší tělocvičně představují unikátní službu, která je navržena tak, aby vyhověla individuálním potřebám každého klienta s jeho specifickými potřebami a cíli. Tato personalizovaná forma tréninku je základem pro dosažení optimálních výsledků v oblasti fyzické kondice, zdraví, ale i celkové fyzické a mentální pohody.

Rezervovat